top of page
  • Zdjęcie autoraKrzysztof Nałęcz

Czekoladowe Święta

Prezent na Święta? Postaw na czekoladę.


Szukasz prezentu na Święta ? Co wybrać ? Jaki prezent będzie idealny ?


Wybierz czekoladę! Niepowtarzalny smak poprawi humor i sprawi, że Święta będą wyjątkowe. To jednak nie wszystko, bowiem czekoladowe prezenty to nie tylko uczta dla podniebienia, ale również piękny kształt i wyjątkowy wygląd pralin i czekolad. Idealnym prezentem jest spersonalizowana czekolada z dedykacją dla odbiorcy. Jak uzyskać wyjątkową jakość przy dużej wydajności ?

Mistrzowie połączyli technologię z wieloletnim doświadczeniem cukierników. W dobie szybkich zmian i zapotrzebowania na indywidualne rozwiązania oferujemy wyjątkowe dozowniki typu One Shot – czyli jeden strzał i pralina natychmiast jest gotowa.

Dozownik dozuje jednocześnie czekoladę i nadzienie tworząc korpus wypełniony dowolnym nadzieniem.


Nadzienie orzechowe, owocowe i każde jakie wymyśli cukiernik zrobimy na naszych urządzeniach Ribot lub Termocrema tzw. cream cooker. Automatyczne urządzenia z wbudowanym komputerem i gotowymi recepturami cukierniczymi, gastronomicznymi o lodziarskimi.Kalendarz adwentowy, czyli jak umilić sobie oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę?


To najciekawszy pomysł na naszym rynku. Daje radość dzieciom z nadchodzących Świąt. Idealnie zapakowane praliny i czekoladki są towarzysz każdego dnia naszych pociech w oczekiwaniu na świętego Mikołaja. W BMC oferujemy urządzenia dzięki którym przygotujemy nasze kalendarze adwentowe w krótkim czasie i dużych ilościach. Linia do produkcji pralin i nadziewanych czekolad to nasza odpowiedź na wyzwania jakościowe obecnych czasów.


Pyszna czekolada - idealny prezent.


Jakie potrzebne są urządzenia by praca z czekoladą była [przyjemnością i nie stresowała pracowników. Temperówka do czekolady z pasem do oblewania czekoladą ciast i ciasteczek, specjałów cukierniczych, galaretek. Do powlekania orzechów oferujemy drażetkarki, idealne do małych zakładów cukierniczych i dużych przedsiębiorstw. Gdy lubimy figurki czekoladowe to mamy w ofercie maszyny do produkcji małych i dużych o różnych kształtach figurek czekoladowych.


Pracując z naszymi urządzeniami ogranicza Cię tylko wyobraźnia, to klient decyduje co lubi, a nasze maszyny to wyprodukują.

Sercem w pracowni cukiernika jest temperówka do czekolady, szybko i idealnie temperuje czekoladę dzięki zastosowaniu najnowszych termostatów o wyjątkowej czułości na zmianę temperatury. Szczególnie ważne gdy pracujemy z czekoladą słabszej jakości.


Gdy mamy duże zamówienia i mało czasu wtedy do gry wchodzi przystawka do automatycznej produkcji czekolad T-line, która pracuje w trybie ciągłym produkując do 960 tabliczek czekolady na godzinę. Zawsze powtarzalna produkcja i gramatura.

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page