logo_BMC_orange (2).png

BMC Polska | Cukiernia |  Żelownice

Żelownice

POMADZIARKA -ŻELOWNICA

 

POMADZIARKI :   

Pomadziarka POMADE to nowoczesna linia urządzeń cukierniczych do krycia kurtyną lub paskami produktów cukierniczych żelem, pomadą, czekoladą,ciastek , babeczek itp..
Szerokość robocza kurtyny od 40 do 100 cm.  Dzięki naszemu urządzeniu  do oblewania otrzymują Państwo idealnie pokryte wyroby cukiernicze. 

Pomadziarki wykonane są ze stali kwasoodpornej w gat 304.

TECHNOLOGIA

Pomade 600 wykonana jest ze stali kwasoodpornej i tak skonstruowana aby w sposób   

szybki i łatwy była obsługiwana, czyszczona i konserwowana. Dzięki naszemu

urządzeniu  do oblewania pomadą otrzymują Państwo szybki zwrot z inwestycji jednocześnie uzyskując w ten sposób idealnie pokryte pomadą wyroby. 

ŻELOWNICE JUNIOR

Żelownica z pistoletem natryskowym. Model stołowy lub jezdny na wózku z przestrzenią na kartony z żelem systemu Bag in Box lub inne zasobniki. Zasilanie żelem bezpośrednio z zasobników. Zaleca się stosowanie żeli pektynowych, żelatynowych i innych płynnych, nie zawierające cząstek stałych. Wąż zasilający pistolet w żel jest na całej długości podgrzewany. Wyeliminowano problem przypalania żelu. Dokładna regulacja i kontrola temperatury roboczej żelu. Posiada elektroniczny wskaźnik temperatury. Brak niehigienicznej kąpieli wodnej.

Urządzenie zapewnia całkowite zużycie żelu, jest wyposażone w  podgrzewacz przepływowy o  mocy 3,5 kW, mogący pracować w  trybie ciągłym, posiada dwa przyłącza ssące. Maszyna nie wymaga specjalnej konserwacji, dla zachowania sprawności i trwałości żelownicy wystarczy należyte płukanie instalacji.  W zestawie serwisowym dostarczono wąż z szybko-złączem dla ułatwienia płukania instalacji oraz adapter do korzystania z systemu Bag in Box. Wymienne dysze – do nakładania strumieniem płaskim lub kolistym. Możliwa praca ciągła.

Regulowana elektronicznie temp do max 85st C. Obsługa ręczna.

Wysokość:    275 mm

Szerokość:    460 mm

Głębokość:   590 mm

Zasilanie :     230 V / 50 Hz

Waga:             40 kg

Moc:              3,5 kW

ŻELOWNICE JELLY ECONOMY

Profesjonalne nakładanie galaretek i żeli, obróbka wyrobów cukierniczych, piekarskich i gastronomicznych.

Model stołowy, sterowanie elektroniczne, zasilanie żelem bezpośrednio z kartonu

systemu Bag in Box lub innego zasobnika. Zalecane stosowanie żeli pektynowych,

żelatynowych i innych płynnych, nie zawierające cząstek stałych.

Wąż zasilający pistolet jest na całej 2 m długości podgrzewany, wyeliminowano problem przypalania żelu. Maszyna nie wymaga specjalnej konserwacji, dla zachowania sprawności i trwałości żelownicy wystarczy należyte płukanie instalacji i ogólne

zachowanie czystości urządzenia.

 

Główne zalety urządzenia to mniejsze zużycie żelu do 75%, oszczędność czasu,

niskie zużycie energii, bardzo dobre pokrycie żelem każdej powierzchni,

przedłużenie świeżości żelowanych produktów, poprawienie walorów smakowych i estetycznych, gotowość do pracy w każdej chwili oraz szybkie wysychanie żelu.

Żelownica posiada wymienne dysze – do nakładania strumieniem płaskim lub kolistym,

krótki czas nagrzewania.

 

W zestawie serwisowym dostarczono wąż z szybko-złączem dla ułatwienia płukania instalacji oraz adapter do korzystania z systemu Bag in Box.

Wysokość:    350 mm

Szerokość:    315 mm

Głębokość:   450 mm

Zasilanie :     230 V / 50 Hz

Waga:            26 kg

Moc:              1,65 kW

ŻELOWNICE JELLY COMPACT

Żelownica z 2 pistoletami natryskowymi, możliwością jednoczesnego natryskiwania żelami o różnych smakach. Pobór żelu następuje bezpośrednio z kartonu. Specjalny system złączek oraz samokurczący się zasobnik żelu Bag in Box zapewnia czystość mikrobiologiczną, aż do pełnego zużycia żelu.

Stosuje się żele karagenowe, pektynowe, żelatynowe i inne płynne, nie zawierające cząstek stałych. Istnieje możliwość zastosowania stałego zbiornika na żel. Urządzenie posiada wymienne dysze natryskowe regulujące ilość przepływającego żelu oraz kształt strumienia natryskowego (linowy bądź okrągły).  Wąż zasilający pistolet jest na całej długości podgrzewany. Urządzenie jest wyposażone w przemysłowy podgrzewacz przepływowy o mocy 3,5 kW zapewniający szybkie podgrzanie żelu i mogący pracować w trybie ciągłym.

Wyeliminowanie kąpieli wodnej oraz zastosowanie nowatorskiej powłoki zbiornika żelu pozwoliło na rozwiązanie problemu przypalania oraz niekontrolowanych zmian temperatury żelu. Temperatura robocza żelu jest regulowana i widoczna na elektronicznym wyświetlaczu. Zastosowano kompresor o wysokiej wydajności.

Dla zachowania sprawności i trwałości żelownicy wystarczy regularne płukanie instalacji po zakończeniu pracy i zachowanie czystości dysz

Please reload

Nowoczesna Cukiernia

Informacje :

Pomati

Szkolenia

Kontakt z nami

Dowiedz się więcej

Oferta :

Temperówki do czekolady

Dozowniki One Shot

Tunele chłodnicze

Oblewarki do czekolady

Kategorie :

Czekolady

Praliny i pralinki

Drażetkarki

Promocje

        © 2023 BMC Polska

  • Facebook Social Ikona
  • YouTube Ikona społeczna