top of page

Młyn Kulowy

Mlyn-kulowy
Mlyn-kulowy

MŁYNY KULOWE

POMATI

PRODUKCJA PAST ORZECHOWYCH I KREMÓW

Produkcja własnej pasty orzechowej, kremów, ganaszy i nadzień do pralin. Pełna kontrola wszystkich procesów  produkcji zaczynając od doboru orzecha. Niepowtarzalny smak, doskonała jakość, możliwość wzbogacania produkcji własnymi komponentami.

  • Młyny kulowe Pomati
  • Produkcja cukiernicza
  • Produkcja past, kremów, nadzień

Młyny kulowe

Młyn kulowy – poznaj urządzenia cukiernicze Pomati.  Wyposażony  w kule o różnych średnicach pełniących funkcje mielników. Młyn kulowy jest powszechnie używany do milenia składników średnio- twardych i miękkich. Dodatkowym atutem jest możliwość mielenia składników na sucho jak również na mokro.

Młyn kulowy Pomati przeznaczony do produkcji kremów, past do lodów, nadzień do pralinMaszyna wyposażona jest w agregat chłodniczy z funkcją regulacją temperatury w kotle i redukcji ciepła powstałego wskutek tarcia wytwarzanego przez kule mielące.

Młyny kulowe do produkcji kremów i past

Mlyn-luowy

Młyn kulowy został stworzony z myślą o małych i średnich zakładach cukierniczych, lodziarniach, piekarniach. Zapewnia skuteczną mikronizację produktu w celu uzyskania kremistej tekstury.

Pompa łopatkowa o podwójnym działaniu umożliwia recyrkulację produktu oraz wyrzut produktu po zakończeniu cyklu produkcyjnego. Pompy łopatkowe można łatwo zdemontować w celu ich szybszego czyszczenia i dezynfekcji. Poza okresem pracy urządzenia produkt może być utrzymywany w cylindrze w zadanej temperaturze dzięki systemowi grzania zbiornika.

Mlyn-kulowy
Galeria
bottom of page